MUDr. Jana Dubová
ORL ordinace Praha
Kateřinská 34, Praha 2
+420 607 941 013

CZ | EN

ORL ambulance - ušní, nosní, krční - ordinace MUDr. Jana Dubová

Vítejte na stránkách ORL ordinace Praha s.r.o.

Naše ORL ambulance se nachází v budově polikliniky Medika, číslo dveří 28, Kateřinská 34, Praha 2.

Rádi bychom Vás informovali, že se naše ambulance rozrůstá o nové posily, zkušené kolegyně,
 MUDr. Evu Vitáskovou a MUDr. Evu Trnovou. Jsem si jistá, že mě během mého studijního pobytu v zahraničí plnohodnotně zastoupí. Doufám, že nám zachováte přízeň i v novém složení a těšíme se na Vás!

 

Na vyšetření do naší ambulance se prosím objednejte přes online objednávkový systém zde:

🡒 online objednávkový systém

Samozřejmě i nadále se můžete objednávat během ordinačních hodin na telefonním čísle 224 941 634  nebo přes email jana.dubova@orlordinace.cz.
Můžete přijít i bez objednání a my Vás vyšetříme v čase mezi předem objednanými pacienty, ale negarantujeme Vám přesný čas vyšetření, protože předem objednaní pacienti mají přednost.
 

Jinak se na Vás těšíme v ordinačních hodinách:

Pondělí:
7:00 – 7:30 (pouze objednaní) , 7:30 – 14:00
Úterý:
7:30 – 14:00
Středa:
7:30 – 15:00
Čtvrtek:
                                                       12:00 - 18:00
Pátek:
7:00 – 7:30 (pouze objednaní) , 7:30 – 14:00

V době mezi 11:30 až 12:00 pauza na oběd.

Vážení pacienti,
během letních prázdnin ordinujeme v červenci a srpnu od 7:30 do 14:00.
 
Ve dnech 4.,5. a 6.7. NEORDINUJEME.

 

OrdinaceOrdinace

Naše ORL ambulance se kromě běžných onemocnění ušních, nosních a krčních dospělých i dětských pacientů specializuje na:

 • Problémy spojené s mimojícnovým refluxem. Pokud máte déle trvající kašel či pokašláváte, máte pocit zahlenění nebo pocit, že máte něco v krku, vázne Vám polykání, chraptíte, jste často nemocní, dostáváte opakovaně ATB i přesto, že jste byli vyšetřeni na různých pracovištích a nikde se nic nenašlo, může být příčinou Vašich problémů právě reflux.
 • Poruchy hlasu. Poruchy hlasu mohou být velmi delikátní, od změn hlasového rozsahu a hlasovou únavu až po chrapot či nemožnost hlas tvořit vůbec a skrývat se za nimi může banální onemocnění, ale i závažné stavy. Poruchy hlasu jsou noční můrou pro každého hlasového profesionála a chrapot trvající déle než 3. týdny by si měl nechat vyšetřit každý pacient!
 • Časnou diagnostiku nádorových onemocnění v ORL oblasti. Máte chrapot, poruchy polykání, přítomnost krve ve slinách nebo hlenu, bolesti či „boule“ v oblasti ušní, nosní a krční? Bojíte se, že by Vás něco takového mohlo potkat, pak seberte odvahu a nechte se vyšetřit, protože jen časná diagnosa umožňuje šanci na méně radikální léčbu.
 • Vyšetření dětí. S vyšetřením dětí máme bohaté zkušenosti a dáváme si záležet na tom, aby naši malí pacienti neměli z ORL vyšetření stresující zážitek. Důkazem je, že se k nám rádi vrací.
 • Vyšetření obtížně vyšetřitelných pacientů. Díky naší tenké flexibilní optice jsme schopni vyšetřit i pacienty s výrazným dávivým reflexem.

V naší ambulanci pracujeme s nejmodernější technikou, která umožňuje velmi šetrné a bezbolestné vyšetření, zobrazení nálezů na monitoru ve vysokém rozlišení nejen pro diagnostiku, ale i pro názorné vysvětlení a zodpovězení dotazů pacienta a v neposlední řadě pak pro dokumentaci nálezů a možnosti porovnání změn v čase.

Používáme ultratenkou flexibilní optiku, s níž rychle a bezbolestně vyšetříme každého pacienta, včetně dětí a pacientů se silným dávivým reflexem.

Pro diagnostiku nádorových onemocnění používáme vyšetření flexibilním endoskopem se zobrazením pomocí filtrovaného světla (tzv. NBI), pomocí něhož jsme schopni detekovat počáteční nádorové změny na sliznici. U nádorových onemocnění totiž obecně platí, že čím dříve je stanovena diagnóza, tím větší je šance na úspěšnou léčbu a méně rozsáhlý chirurgický výkon, který je v ORL oblasti u rozsáhlých nádorů často devastující.

Vyšetření vedlejších nosních dutin provádíme pomocí sonografie, která nám pomáhá diagnostikovat záněty dutin většinou bez nutnosti RTG vyšetření. Je tedy vhodná pro těhotné ženy a malé děti.

Naše ambulance má zprovozněné vydávání elektronických receptů (eRecepty) a zájemcům můžeme eRecept poslat mailem a šetřit Váš čas.

Kdo o vás pečujeKdo o vás pečuje

MUDr. JANA DUBOVÁ

Jsem lékařka se dvěma atestacemi v oboru ORL. Mám mnoholeté zkušenosti jak z působení v nemocnicích (FN v Brně v Bohunicích a FN v Motole), tak z ambulantního provozu v běžné ambulanci a ambulantního zařízení specializovaného na problematiku onemocnění hrtanu a poruch hlasu (Hlasové a sluchové centrum Praha). V posledních několika letech jsem se věnovala problematice poruch hlasu jakéhokoliv původu a zvláště pak projevům mimojícnového refluxu, papilomatose hrtanu a screeningu nádorových onemocnění hrtanu a polykacích cest.


Vendula Gibková Hocková

Jsem zdravotní sestra s dlouholetou praxí v oboru vnitřního lékařství, neurologie, ortopedie, alergologie, chirurgie a cévního lékařství. Po ukončení studia jsem deset let pracovala v nemocničním provozu na oddělení JIP ortopedické kliniky VFN KV, JIP cévního oddělení a na oddělení chirurgie nemocnice Na Homolce. V roce 2000 jsem nastoupila do privátního ambulantního zařízení, kde jsem pracovala v ambulancích různých odborností. Nyní se těším, že své bohaté zkušenosti budu moci využít při své práci v ORL ordinaci Praha. 

DopravaDoprava

Jak se k nám dostanete?

 • Metrem C stanice I. P. Pavlova východ směr náměstí I. P. Pavlova.
 • Bus stanice I. P. Pavlova linky 148, 504, 505, 510, 511.
 • Tramvaj stanice I. P. Pavlova linky 1, 4, 6, 8,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 51, 56, 57, 59.
 • Autem s možností parkování v Hotelu IBIS v budově polikliniky, nebo v okolí polikliniky na místech s parkovacími hodinami.

PojišťovnyPojišťovny

Naše smluvní pojišťovny jsou:
 • Všeobecná zdravotní pojišťovna | VZP 111 |
 • Vojenská zdravotní pojišťovna | VoZP 201 |
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR | ZPMV 211 |
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | ČPZP 205 |
 • Oborová zdravotní pojišťovna | OZP 207 |

FotogalerieFotogalerie

KontaktKontakt

ORL ordinace Praha s.r.o.
Číslo dveří 28
Kateřinská 34, Praha 2 (Poliklinika Medika)
jana.dubova@orlordinace.cz
+420 224 941 634, +420 607 941 013
IČ: 05423091

Zapsaná v Obchodním rejstříku spisová značka C 263409
vedená u Městského soudu v Praze.