MUDr. Jana Dubová
ORL ordinace Praha
Kateřinská 34, Praha 2
+420 607 941 013

CZ | EN

ORL ambulance - ušní, nosní, krční - ordinace MUDr. Jana Dubová

Vítejte na stránkách ORL ordinace Praha s.r.o.

Naše ORL ambulance se nachází v budově polikliniky Medika, číslo dveří 28, Kateřinská 34, Praha 2.

Rádi bychom Vás informovali, že se naše ambulance rozrůstá o nové posily, zkušené kolegyně,
 MUDr. Evu Vitáskovou a MUDr. Evu Trnovou. Jsem si jistá, že mě během mého studijního pobytu v zahraničí plnohodnotně zastoupí. Doufám, že nám zachováte přízeň i v novém složení a těšíme se na Vás!

 

Na vyšetření do naší ambulance se prosím objednejte přes online objednávkový systém zde:

🡒 online objednávkový systém

Samozřejmě i nadále se můžete objednávat během ordinačních hodin na telefonním čísle 224 941 634  nebo přes email jana.dubova@orlordinace.cz.
Můžete přijít i bez objednání a my Vás vyšetříme v čase mezi předem objednanými pacienty, ale negarantujeme Vám přesný čas vyšetření, protože předem objednaní pacienti mají přednost.
Poslední pacient bude ošetřen půl hodiny před koncem pracovní doby.
 

Jinak se na Vás těšíme v ordinačních hodinách:

Pondělí:
7:00 – 7:30 (pouze objednaní) , 7:30 – 14:00
Úterý:
7:30 – 14:00
Středa:
7:30 – 15:00
Čtvrtek:
                                                       12:00 - 18:00
Pátek:
7:00 – 7:30 (pouze objednaní) , 7:30 – 14:00

V době mezi 11:30 až 12:00 pauza na oběd.


Vážení pacienti,
v pondělí 24.6. neordinujeme.


 

OrdinaceOrdinace

Naše ORL ambulance se kromě běžných onemocnění ušních, nosních a krčních dospělých i dětských pacientů specializuje na:

 • Problémy spojené s mimojícnovým refluxem. Pokud máte déle trvající kašel či pokašláváte, máte pocit zahlenění nebo pocit, že máte něco v krku, vázne Vám polykání, chraptíte, jste často nemocní, dostáváte opakovaně ATB i přesto, že jste byli vyšetřeni na různých pracovištích a nikde se nic nenašlo, může být příčinou Vašich problémů právě reflux.
 • Poruchy hlasu. Poruchy hlasu mohou být velmi delikátní, od změn hlasového rozsahu a hlasovou únavu až po chrapot či nemožnost hlas tvořit vůbec a skrývat se za nimi může banální onemocnění, ale i závažné stavy. Poruchy hlasu jsou noční můrou pro každého hlasového profesionála a chrapot trvající déle než 3. týdny by si měl nechat vyšetřit každý pacient!
 • Časnou diagnostiku nádorových onemocnění v ORL oblasti. Máte chrapot, poruchy polykání, přítomnost krve ve slinách nebo hlenu, bolesti či „boule“ v oblasti ušní, nosní a krční? Bojíte se, že by Vás něco takového mohlo potkat, pak seberte odvahu a nechte se vyšetřit, protože jen časná diagnosa umožňuje šanci na méně radikální léčbu.
 • Vyšetření dětí. S vyšetřením dětí máme bohaté zkušenosti a dáváme si záležet na tom, aby naši malí pacienti neměli z ORL vyšetření stresující zážitek. Důkazem je, že se k nám rádi vrací.
 • Vyšetření obtížně vyšetřitelných pacientů. Díky naší tenké flexibilní optice jsme schopni vyšetřit i pacienty s výrazným dávivým reflexem.

V naší ambulanci pracujeme s nejmodernější technikou, která umožňuje velmi šetrné a bezbolestné vyšetření, zobrazení nálezů na monitoru ve vysokém rozlišení nejen pro diagnostiku, ale i pro názorné vysvětlení a zodpovězení dotazů pacienta a v neposlední řadě pak pro dokumentaci nálezů a možnosti porovnání změn v čase.

Používáme ultratenkou flexibilní optiku, s níž rychle a bezbolestně vyšetříme každého pacienta, včetně dětí a pacientů se silným dávivým reflexem.

Pro diagnostiku nádorových onemocnění používáme vyšetření flexibilním endoskopem se zobrazením pomocí filtrovaného světla (tzv. NBI), pomocí něhož jsme schopni detekovat počáteční nádorové změny na sliznici. U nádorových onemocnění totiž obecně platí, že čím dříve je stanovena diagnóza, tím větší je šance na úspěšnou léčbu a méně rozsáhlý chirurgický výkon, který je v ORL oblasti u rozsáhlých nádorů často devastující.

Vyšetření vedlejších nosních dutin provádíme pomocí sonografie, která nám pomáhá diagnostikovat záněty dutin většinou bez nutnosti RTG vyšetření. Je tedy vhodná pro těhotné ženy a malé děti.

Naše ambulance má zprovozněné vydávání elektronických receptů (eRecepty) a zájemcům můžeme eRecept poslat mailem a šetřit Váš čas.

Kdo o vás pečujeKdo o vás pečuje

MUDr. JANA DUBOVÁ

Jsem lékařka se dvěma atestacemi v oboru ORL. Mám mnoholeté zkušenosti jak z působení v nemocnicích (FN v Brně v Bohunicích a FN v Motole), tak z ambulantního provozu v běžné ambulanci a ambulantního zařízení specializovaného na problematiku onemocnění hrtanu a poruch hlasu (Hlasové a sluchové centrum Praha). V posledních několika letech jsem se věnovala problematice poruch hlasu jakéhokoliv původu a zvláště pak projevům mimojícnového refluxu, papilomatose hrtanu a screeningu nádorových onemocnění hrtanu a polykacích cest.


MUDr. Eva Vitásková

Jsem atestovaná lékařka se specializací v oborech ORL a foniatrie. Své zkušenosti a dovednosti jsem získala na ORL FN Bulovka, kde jsem pracovala po ukončení studia jako sekundární lékař, poté na soukromém pracovišti Hlasové a sluchové centrum Praha. Mám dlouholeté zkušenosti s péčí o dospělé i dětské pacienty v celé šíři obou oborů. Specializuji se také na poruchy hlasu u zpěváků a ostatních hlasových profesionálů.


Vendula Gibková Hocková

Jsem zdravotní sestra s dlouholetou praxí v oboru vnitřního lékařství, neurologie, ortopedie, alergologie, chirurgie a cévního lékařství. Po ukončení studia jsem deset let pracovala v nemocničním provozu na oddělení JIP ortopedické kliniky VFN KV, JIP cévního oddělení a na oddělení chirurgie nemocnice Na Homolce. V roce 2000 jsem nastoupila do privátního ambulantního zařízení, kde jsem pracovala v ambulancích různých odborností. Nyní se těším, že své bohaté zkušenosti budu moci využít při své práci v ORL ordinaci Praha. 

DopravaDoprava

Jak se k nám dostanete?

 • Metrem C stanice I. P. Pavlova východ směr náměstí I. P. Pavlova.
 • Bus stanice I. P. Pavlova linky 148, 504, 505, 510, 511.
 • Tramvaj stanice I. P. Pavlova linky 1, 4, 6, 8,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 51, 56, 57, 59.
 • Autem s možností parkování v Hotelu IBIS v budově polikliniky, nebo v okolí polikliniky na místech s parkovacími hodinami.

PojišťovnyPojišťovny

Naše smluvní pojišťovny jsou:
 • Všeobecná zdravotní pojišťovna | VZP 111 |
 • Vojenská zdravotní pojišťovna | VoZP 201 |
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR | ZPMV 211 |
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | ČPZP 205 |
 • Oborová zdravotní pojišťovna | OZP 207 |

FotogalerieFotogalerie

KontaktKontakt

ORL ordinace Praha s.r.o.
Číslo dveří 28
Kateřinská 34, Praha 2 (Poliklinika Medika)
jana.dubova@orlordinace.cz
+420 224 941 634
IČ: 05423091

Zapsaná v Obchodním rejstříku spisová značka C 263409
vedená u Městského soudu v Praze.